Jarní detox výtvarných potřeb

Jaro je v plném proudu a já postupně cítím, že mě to začíná nejen táhnout ven sázet rostliny, ale i si udělat pořádek ve věcech. Není to jen o tom mít doma skvěle uklizeno, ale i v tom jaké projekty váznou a už mi více, jak rok leží doma. Že je prej dodělám později. Tůdle nůdle, prej že rejže. Tak si dělám postupně pořádek ve věcech teď – v průběhu jara.

jarní práce na zahradě

„lepší nedokonalé něco nežli dokonalé nic

Už teď vím, že si chci a nutně potřebuji došít svoje modré šaty, protože už bych je chtěla nosit. A mít je na Velikonoce. Střih jsem našla v knížce „Love on the first stich“ neboli Láska na první steh. A dodělat bych je chtěla s nažehlovacími ptáčky. Plán mám v hlavě, ale asi se bojím, jak by to mohlo dopadnout. Takže se do toho pustím hned, protože „lepší nedokonalé něco nežli dokonalé nic“, jak říká Stáňa Stiborová.

šaty co čekají na dodělání

Taky jsem si řekla, že bych znovu chtěla probrat všechny svoje výtvarné potřeby a skicáky, jestli je opravdu, tak moc nutně potřebuji. To je pro mě velká výzva, protože všechno miluji a ještě radši nakupuji…

Průběh třídění látek

Můj plán je do Velikonoc mít dodělané šaty a do konce dubna přebrané svoje výtvarné potřeby. A jaké máte plány Vy?

Učím lidi, jak se zamilovat do nových technologií A přitom nezapomenout na ty původní metody, na tužku a papír. Můj příběh si přečtěte zde ->
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Potkáme se na FB….?
  • Zajímá vás co to je domácí plotr?

    Aneb 7 tipů, jak si vybrat svůj první plotr. V tomto E-booku zdarma Vám přiblížím krásy domácího plotru a co vlastně všechno umí. Proč jej stále nadšeně používám?

  • Nejnovější příspěvky