První post je jako první strana skicáku..

..že jo? Nebo ne?

Pokaždé když si koupím nebo dostanu nový skicák, začínám vždy odzadu někdy to vyjde na prostřední stranu, ale nesmí to být rozhodně první strana. Proč?

Ne, netrpím OCD

Jelikož se ráda vracím k mým skicákům a prohlížím si je, občas hledám inspiraci, tak mě velmi uklidňuje, že vidím velký pokrok. První stránka je pak většinou krásná a nemusím si dělat hlavu, že bych se nezlepšovala při pohledu na poslední.

Co můžes udělat dnes neodkládej na zítřek

Snažím se prostě začít a moc nepřemýšlet co budu dál kreslit. Vždycky z toho něco vzejde. Skica k obrazu nebo návrh co bych si chtěla ušít. Je podstatné začít 🙃 Pravděpodobně stejně jako můj první blogový příspěvek budu nejspíš nejhorší ze všech, vím, že jsem začala. A každý další článek bude lepší. Nebojte, se začít. Překonáním prvního strachu dostanete spoustu elánu pokračovat, protože malé krůčky jsou základem k té velké změně ✌🏽

Tak krásný den, Ka 💜

Učím lidi, jak se zamilovat do nových technologií A přitom nezapomenout na ty původní metody, na tužku a papír. Můj příběh si přečtěte zde ->
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Potkáme se na FB….?
  • Zajímá vás co to je domácí plotr?

    Aneb 7 tipů, jak si vybrat svůj první plotr. V tomto E-booku zdarma Vám přiblížím krásy domácího plotru a co vlastně všechno umí. Proč jej stále nadšeně používám?

  • Nejnovější příspěvky